TOPLANTI ODASI DEKORASYONU

 

Toplantı odası dekorasyonunda dikkate alınması gereken en önemli husus eşyaların hafif ve kolayca yer değiştirmeleridir. Böylelikle kişi sayısına göre sandalye ve masalar kolayca yer değişebilecek konumda olmalıdır. Aynı zamanda ofis iş hayatında kişilerin en önemli yeri olduğu için temizlik açısından da büyük önem taşımaktadır. Mobilyaların, koltukların ve her türlü eşyaların rahat temizlenebilir olması gerekmektedir. Buna dayanarak mobilya seçimi yapılmalıdır. Ofis dekorasyonunda masa üstünde çok fazla eşya ve evrak bulundurulması çirkin bir görünümün yanı sıra karmaşıklığa da yol açacağından dolayı çok sayıda çekmeceli dolap tercih edilmelidir.

Toplantı salonlarının ve ofis bürolarının dekorasyonunda önemli rol oynayan masa ve sandalyenin görünümünden çok rahatlığı önemlidir. Sağlık açısından buna dikkat edilmesi gereklidir. Ofis koltuğu seçerken vücudunuza göre ayarlanabilen koltuk seçmenizde fayda vardır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da aydınlatmadır.Göz alıcı ışıklar bilgisayarda yansı yaparak göz bozukluğuna neden olabilir. Çok fazla aydınlatıcı kullanılmamakla birlikte bilgisayarınızın masanızın uç bölümünde olmasına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle köşeli masa seçmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.