ŞARK KÖŞESİ DEKORASYONU

             

Şark köşesi günümüzde pek fazla kullanılmasa da farklı tarz arayanlar için oldukça değişik bir tarzdır. Bu nedenle son dönemde sıkça tercih edilen bir dekorasyon olmaya başlamıştır.

 

Şark köşesi dekorasyonu, eski dönemlerde şark köşesi modellerini ve önemini yitiriyor gibi görünse de  günümüzde bir çok evin bir odası şark köşesi olarak kullanılmaktadır. Şark köşesi  denildiği zaman odanın kenar kısmına ya sedir ya da minderlerden oluşan bir bölüm oluşturulur. Şark köşesinin olmazsa olmazlarından olan kilim, sini, duvarlarda ise bakır ve gümüşten yapılmış aksesuarlar yer almaktadır. Tabi ki günümüzde şark köşe daha modern şık bir yapıya ulaşmıştır. Tabi ki hal böyle olunca kullanılan  aksesuarlarda farklılık göstermeye başlamıştır.

Şark köşesi dekorasyonunda  farklılık arayanlar için şık bir köşe oturma grubu tercih edilir. Ayrıca koltuklara uygun rengarenk minder ve farklı ve son derece otantik bir sehpa  tercih edilebilir. Şark köşesinde duvarlarda desenli ve farklı duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Artık iş size kalmış kendi zevkinize göre  şark köşesi dekorasyonu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.