SALON DÜĞÜNÜNDE DEKORASYON

 
Sırrımız insanda insana verdiğimiz değerde saklı insan neden ve nasıl mutlu olur. Mutluluğun düğünde yaşamanın sırı nedir? Tabiî ki geleneklerimizde geçmişimizde yaşam biçimimizde ve yaşamı paylaştıklarımızdadır. Hayallerinde ötesini zorlarsanız düşünemediklerinizi hayal bile edemediklerini yaşar ve yaşatırız. İnsanlarla heyecanlanır keyiflenir keyiflendirir mutlu
anlar yaşamasına olanak sağlarız.
 
Eğer düğünüm sıradan olmasın diyorsanız kendi düğünüzü farklı dekore ettirerek çok farklı hale getirebilirsiniz. Düğün salonun girişine eşinizle birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafınızı sergi haline getirebilir ve girişe koyabiliriz. Bu düğün dekoru için değişik bir örnek olur.
 

Yaratıcılık yapmak için masaları siyah kağıtla kaplayıp ve konuğunuzun sizin seçtiğiniz yere oturması sağlamak için sandalyenin önüne renkli boyalarla isim yazabilirsiniz. Bu düğün dekoruna ilginç bir hava katabilir.

 
Gelin masası beyaz ve ya isteğe göre renklerden masa örtüsüyle dekore edilmesini isteye bilirsiniz. Gösterişli olmasını istiyorsanız eğer taşlar ya da inciler ile süslemeler yaptırabilirsiniz. Daha şirin gözükmesini istiyorsanız bunun yerine balonlar kullanılabilir. Yine isteğe bağlı çiçeklerden süsler de yaptırılabilir. Gelin damat sandalyelerini tüllerle canlı çiçeklerle dekor ettirtmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. İşte tüm bu detaylarla unutulmaz bir salon düğünü dekoru elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.