RAHATLATAN PASTELLER EVİNİZİ SARSIN

2010 trendleri sayesinde hayatınızı basitleştirebilirsiniz. Bu basitleşme manifestosunu uygulaya bilmenin yollarından biri yaşama alanlarınızda pastel tonlar ve sadece hatlar kullanmaktan geçiyor. Tasarımcıların stil rotası mistik, lirik, kırılgan Uzakdoğu yollarından bir türlü vazgeçemiyor. Batı’yı daima yeni zenginliklerle tanıştıran bu esrarengiz kıtanın hazineleri hiç bitmiyor. Baharatlardan geleneklere yeme-içme alışkanlıklarından kumaş ve mobilya malzemelerine kadar birçok akım Uzakdoğu’da doğarak batı’ya taşınmıştır.

Bugün yeni bir çağda yeni bir yaşam düzeninde doğuda elini batıya uzatıyor. Asya bozkurtlarının solgun ve tozlu havasının taşıyan kış aylarının soğuk yüzüne‘de iyi gelecek yumuşak renk paleti aslında pek çok farklı tonu içinde barındırıyor. Limonküfü dönük yüzünü yansıtırken tozpembe sarı-mavi ve sedef şiirsellikle örülü masumiyeti simgeliyor.

Uzakdoğu ülkelerinin new-i şahsına münhasır dokusu ülkemiz de ilgi çekemiyor. Biraz daha feminenleştirmek için bu palet sizin doğru parolanız olacak. Duvarlarınızda kullanacağınız pastel ve sıcak tonlar özellikle açık renk mobilyalara mükemmel bir fon olur.

“RAHATLATAN PASTELLER EVİNİZİ SARSIN” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.