Otantik Stil Ev Aksesuarlarında

Ottoman stilinin olmazsa olmazlarından Türk motifleriyle süslü otantik aksesuarlar her stilde kullanılabilecek cinsten. Nazar boncukları, lale desenleri Alaaddin’in Sihirli Lambası gibi tematik aksesuarları evinizde de kullanmak isterseniz seçenekleriniz bol! Lale desenli bu tabaklar da duvar dekoru için ideal.

Mozaik desenli bu mumluklar içinde mum yakıldığında renkleri kırarak egzotik bir görünüm elde ediyor. Renkli taşlarıyla evinizin rengine en uygun olanı seçip, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Hem evde hem bahçede hem de terata kullanılabilir.

 

 

 

Kandiller kültürümüzde çok eski geleneklerimize dayanır. Hem evde hem açık alanda kullanılabilecek bu kandillerden Alaaddin’in Lambası formunda olanı da tercih edebilirisiniz. Kimbilir belki de içinden 3 dileğinizi gerçekleştirecek iyi bir cin çıkar.
Duvar mumlukları da bu stilin olmazsa olmazlarından. Mozaik desenli ve boncuklu seçimler yapabilirsiniz. Nazar boncuğu ise neredeyse her evin baş köşesinde yer almalı. Nazara inanananlardansanız nazar boncuksuz kalmayın deriz.

 

 

 

Üstelik bu şık ürünleri artık Evmanya.com’da da bulabiliyorsunuz. Tüm seçeneklerinizi ve fiyatlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.