MODERN EV DEKORASYON ÖNERİLERİ

Modern ev dekorasyonu çoğu insan için farklı anlamlar ifade edebilir. Çünkü çoğu kişinin modernlik anlayışı farklıdır. Ama kişilerin bakış açıları nasıl olursa olsun, sonuçta modernlik denilince çok fazla uç noktaları hesaba katmazsak, çoğu kişi ortak bir noktada buluşabilir.

Modern ev dekorasyonunda herkes evinde rengarenk duvarlar istemeyebilir, ama şöyle bir gerçek var ki, herkes uyumlu renklerle döşenmiş enerjik bir salonun hayalini kurar. İşte siz de bu hayali gerçekleştirmek istiyorsanız evinize mavi, kırmızı, lacivert tonlarında mobilyalar alabilirsiniz. Açık renk duvarları olan evinizde koyu renkte seçtiğiniz mobilyalar çok şık bir kontrats elde edebilirsiniz. Modern tarzlar geçmişi mobilyalarıyla kolaylıkla adapte olabilir. Minimalist çizgiler geçmişi mutlaka bir yerden yakalayacaktır. Örneğin eskilerden kalma kafesli camlardan oluşmuş pencerenizin önüne çok modern bir kitaplık veya çok şık koltuk koyabilirsiniz. Küçük detaylar evinizi bazen güzel yapabildiği gibi tam tersine kötü de yapabilir. Örneğin mutfağınızda dikkat etmeniz gereken bütün rafların kapaklı ya da bütün rafların açık olmamasıdır. Eğer mutfak dolaplarınızın üst raflarını kapaklı yaptırdıysanız. Alt tarafa da açık raflar yaptırmalısınız. Böylelikle mutfağınızı hem dağınık olmaktan hem de bunaltıcı olmaktan kurtarırsınız.

Evinizi dekore ederken her şeyin birbiriyle bağlantılı olması gerekir. Evinizdeki hiç bir eşyanın ‘ buda nerden çıktı şimdi ‘’ hissi vermemesi gerekir. Salonunuzdan mutfağınıza kadar aynı tarzı korumalısınız ki evinizde bölünmeyesiniz. Bu ince detaylara dikkat ederseniz küçük dokunuşlarla büyük yenilikler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.