MAĞAZALAR İÇİN FİKİRLER

 

Mağazaların çokça yaygınlaştığı günümüzde mağaza dekorasyonuna da artık daha fazla önem verilmektedir. Mağaza dekorasyonunda raf sistemleri, orta stantlar, askılıklar ve mağaza içi-dışında kullanılan dekoratif merdivenler yer almaktadır.

Genellikle ayakkabı mağazalarında, tekstil mağazalarında ve hediyelik eşya satan mağazalarda kullanılan raf sistemleri hiçbir sektör ayrımı yapmadan kişi ve firmaların raf ihtiyacını karşılamaktadır. Raf sistemleri paslanmaz ve metal ürünlerden yapılmaktadır.

Askılıklar tekstil sektörünün genişlemesiyle ihtiyaç haline gelmiştir. Askılıklar gerek vitrinlerde gerek özel bölmelerde kullanılmaktadır. Ulaşılması kolay olduğu için ve dekoratif bir görünüm sağladığı için müşteriyi etkilemektedir.

Tekstil mağazalarında kullanılan diğer bir dekoratif araç ise orta stantlardır. Metal-ahşap ve paslanmaz çelikten yapılan orta stantlar kullanım kolaylığı ve görünümü sayesinde satışları kolaylaştırmaktadır.

Çift katlı ya da daha fazla katı olan mağazaların en çok kullandığı dekoratif ürün ise genellikle ahşaptan yapılmış olan satışı ve müşteri memnuniyetini artıracak olan mağaza merdivenleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.