KIR EVİ YARATMAYA NE DERSİNİZ ?

Kır evleri romantik bir ömrün geçirebileceği evlerdir. Fransız tarzını yansıtırlar. Genelde beyaz renk ahşap eşyalardan oluşturulan kır evleri, metal bir takım aksesuarlar ile de desteklenirler. Ayrıca göz nuru el emeği olan ve büyük annelerimizden kalan dantellerinde yer alabileceği kır evlerinde ferahlık ve rahatlık ön plana çıkar. Taze kır çiçeklerinin de olması doğal olarak şarttır. Böylece ortam muhteşem bir huzur hakim olur.

Bu evlerin en önemli özelliklerinden biride eski objelerin, aksesuarların ve kumaşların kullanılmasıdır. Ketenler, çizgili kumaşlar ve eski danteller. Kanepeler ve koltuklar bu tür kumaşlarla kaplanabilir. Bütün eskilerin karışımı olarak düşünebilirsiniz kır evlerini. Her tür kumaşı bir arada kullanmak bu sitilin tam kendisidir. Bu yüzden hangi kumaşı kullansam diye düşünmenize gerek kalmaz.

Tüm bunların yanı sıra hasırdan oluşan bahçe takımı, hasırdan oluşan perdeler yada hasırdan bir takım objelerde kullanmanız mümkündür. Ayrıca lavanta kokusunu bu tür evlerin atmosferine dahil etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bu koku bu tarz evlerin vazgeçilmezidir. Böylece tam anlamıyla kır evi havasını tamamlamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.