HAVUZ BAŞI DÜĞÜNÜ DEKORASYONU

Hayatınızın en özel anlamlı ve güzel gününde daha özel hale getirmekteyiz. Düğün organizasyonların verimli güzel olması aylar öncesi yapılan planlar ve hazırlıklardır. Bu şekilde bütçenizin doğrultusunda düğün organizasyonunuzu planlayabilir,a dan z ye hazırlıklara başlayabiliriz. Yeni hayata masal diyarında başlamak ister insan, hayallerini yakınlarıyla paylaşırken öykü konusu olacak bir törenle evlenmek ister. Havuz başı düğünde kokteyl partisiyle bu anlamlı neşeli günü unutulmaz kılıp yakınlarınızı eğlendirebilirsiniz.

Organizasyonunuzda eksiksiz şık görünümleri ve modern bir atmosfer yaratılmalıdır. Sandalyeleri saten ve üzerine renkli kapak mor, lila, yeşil, turkuaz, bal köpüğü, turuncu parlement mavi, sarı, somon, dore, lame, kırmızı gibi renklerle süslenebilir. Bu dönemde bu saydığımız renkler çok modadır ve tercih edilir. Masalara ise saten örtüsü beyaz veya krem rengiyle süslenir. Masa üzerlerine renkli cıvıl cıvıl kapaklar konur. Yine masa üzerine 2 alternatif şamdanlar, simli pullu parlak şık şamdanlar yerleştirilir. Havuz başı düğünlerde daha çok kuru dallı ışıklı vazo veya canlı çiçekli ferforje şamdan tercih edilmektedir.

Nikah masası beyaz saten veya krem renginde masa örtüsü kullanılmaktadır. Süslemek için canlı çiçeklerden dekorlar yapılabilir. Simlerden ışıl ışıl parlayan bir nikah masası yaratılabilir. Yine son dönemde kristal taşlar ile asil ve şık bir görünüm için bazı uygulamalar yapılmaktadır. Nikah masasına gelin ve damadın ve şahitlerin oturacağı 4 adet sandalye saten sandalye giydirmelerle dekor edilmiş halde hazır bekler. Daha canlı bir masa için sandalyeleri tüllerle canlı çiçeklerle süslenebilir. Havuz kenarlarına mumlar, havai fişekler, renk renk meşaleler, konfetilerle gecenizi ve bir ömür boyu unutamayacağınız düğününüzü bu şekilde dekore ettirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.