EVLERİMİZDE SON BAHAR ORGANİZASYONU

 

 

Son bahar geldi artık sizde bazı değişiklikleri yapmak istiyorsunuz o aman sizin için oluşturduğumuz bu listeye mutlaka göz atmalısınız.

  1. Son baharda renkler solukta olsa farklı bir ahenk içinde kendini sergilemektedir. Sizde bu renk cümbüşünü evinizin penceresinden oturup izlemek istemez misiniz? Tabi ki isterseniz. Ama öncelikle bu renkler iyi görebilmek için evinizin camlarını temizlemeye ne dersiniz? Alın temizlik malzemelerinizi ve camlarınızı pırıl pırıl yapmaya başlayın.
  2. Kullanmadığınız bir kenarda bekleyen eşyalarınız varsa artık onları atın. Mevsimlik kullandığınız eşyalardan sonbahar için sakladıklarınızı ortaya çıkartın. Böylece ardiye olarak kullandığınız bölümü de temizleyip kalabalıklarını hafifletmiş olursunuz.
  3. E atık gar dolabınızın da kışlıklarla yer değiştirilmesinin vakti geldi. Yazlıkları kaldırıp kışlık kıyafetlerinizi de gözden geçirerek yerlerine yerleştirmelisiniz.
  4. İç mekânda yetiştirdiğiniz bitkileri sonbahara hazırlamayı unutmayın. Onların bakımını yapın. Eğer yazlık bitkileriniz artık solduysa yerlerine sonbahara uygun bitkiler edinin.
  5. Son olarak eğer gerekiyorsa lazım olan eşyalarınızı yenileyin.

T bunları yaparak ufakta olsa sonbahara uyum sağlamış hale gelirsiniz. Tavsiyelerimizi mutlaka deneyin işe yaradıklarına sizde şahit olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.