EVLERE YAZ GELDİ

Yaz mevsimine yeni girdiğimiz şu günlerde insanların içi kıpır kıpır oluyor. Temiz hava bol güneş bizlere hep yazı hatırlatan şeylerdir. Tüm bunlar için bir zayıflamadan tutun da birçok konuda değişiklikler yapmak istiyoruz. Bunlardan bir tanesi de tabi ki bizim için çok değerli olan, bize her türlü rahatı, konforu ve huzuru veren evlerimizdir. Evimizi yaz sezonuna hazırlamak için birçok yöntem vardır. Bu küçük tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Bahçe ya da balkonunuz varsa ilk önce buraları yenileyebilirsiniz. Çiçek yetiştiriyorsanız bitkilerin saksılarını değiştirebilirsiniz. Mobilyalara yeni minderler yapabilir ve masa örtülerinde değişiklik yapabilirsiniz. Evinizin içerisine yazın sıcaklığını yansıtacak renkleri uygulayabilirsiniz.

Yazın sıcak olduğu için büyük yapılı halılarınızı kaldırıp yerine ince kilimler serebilirsiniz. Koltuk ve minderleriniz kadife kaplı ise bunları da ince döşemelik kumaşlarla kaplatmalısınız. Sehpalarınız koyu renkli ise cam sehpa kullanabilirsiniz. Vazolarda yaz çiçekleri, kesme çiçekler ve bahar dallarını kullanarak evinize daha canlı bir hava katabilirsiniz. Böylelikle eviniz daha sıcak, neşeli ve aktif bir hale alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.