EVİMiZDE BİR DÜZEN SAĞLAYICI

 

 

Son zamanlarda özellikle çalışan bayanlar için pratiklik kazandıran düzen sağlayıcılar üretilmeye başlanmıştır. Bazen evimizi ne kadar toplu tutmaya çalışsak ta bunu bir türlü başaramayız. Çok fazla eşya olması sebebiyle ya da evin içinde fazla kişi yaşaması sebebiyle ev sürekli dağınıkmış gibi görünebilir. Eğer sizin de böyle bir probleminiz var ise düzen sağlayıcıları kullanmanızı tavsiye ederiz.

Peki, ne gibi bölümlerde ne gibi düzen sağlayıcılar kullanılabilir? Öncelikle mutfaktan başlayalım. Mutfak ta en çok dağınıklık tezgâh üstlerinde ve çekmeceler de meydana gelir. Çekemceler için çekemce içlerine yerleştirilen çekmece düzenleyicileri kullanmanız size bu konuda fayda sağlayacaktır. Tezgâh üstü içinse tabak ya da karıştırıcı kaşıklar için üretilmiş farklı düzenleyiciler kullanmanız mümkündür.

Gelelim banyolarımıza. Her ne kadar banyo dolaplarımız olsa da, diş fırçaları, macunlar, tarak vs. gibi ürünler bazen hep göz önünde dolaşır ve buda bize oldukça rahatsızlık verir. Bunun içinde birçok düzenleyiciler üretilmiştir. Duvara monte edeceğiniz metal ayda bez şeklinde üretilmiş düzenleyiciler ile her şeyi bir arada ve düzenli şekilde yerleştirmiş olursunuz.

Ve tabiî ki yatak odaları ufak tefek aksesuarlar bazen büyük dağınıklıklar yaratabilir. Kemerler, kravatlar, kolyeler, küpeler. Bunların için üretilmiş düzenleyici askılıkları tercih ederek bu sorunu da ortadan kaldırmış olursunuz.

Son olarakta ortalıkta gezen anahtarlar için kapı arkalarına evin girişine monte edilen anahtarlık düzenleyicileri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.