EV DEKORASYONUNDA MODA RENKLER

Tıpkı günlük yaşantımızdaki giysilerdeki moda kavramı, ev dekorasyonunda da vardır. Her yıl ev dekorasyonunda trend olan renkler ev tekstiline ve ev dekorasyonuna yansımaktadır. Sezon sezon değişen renklerle her sene evimizi renklendirmektedir.

Evinizin tüm dekorasyonunu baştan aşağıya her zaman yenilemek mümkün olmaz. Bu nedenle küçük dokunuşlarla küçük renk oynamalarıyla evinizi baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. Büyük bir değişiklik yapma şansınız yoksa, bu renk değişikleri sayesinde, moda olan renklere ve objelerle evinizi dekore edebilirsiniz.

Sonbaharda evinizi süsleyecek olan yeni trend renkler arasında doğanın vazgeçilmez rengi olan toprak renkleri en favori renkler arasında yer almaktadır. Toprak renklerin yanı sıra doğal taş dokusu renkleri, beyaz renklerle salonlarınıza uyum içerisinde mükemmel bir ahenk sağlamış olur. Mavi tonları da bu yıl en gözde renkler arasında yer almaktadır. Bunun gibi hafif ve rahatlatıcı renklerin yanı sıra ev dekorasyonunda canlı ve gözlerinizi ayıramayacağınız renklerde kullanabilirsiniz. Bizden size küçücük bir tüyo armut yeşili, mürdüm eriği, mor tonları ve sarılar ve fuşya renklerini tercih edilebilir. Bu renklerle mevsim geçişlerinde evlerinde yaz döneminin ve canlılığı yaşatmak isteyenler için oldukça uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.