EV DEKORASYONU İÇİN İP UÇLARI

Ev dekorasyonu bir kere yapılıp sürekli kullanılan bir şey değildir. Bu nedenle de zaman zaman evimizde veya odalarımız da değişiklikler yapmak isteriz. Bu değişiklikler bazen

eşyaların yerini değiştirmekle olur, bazen de değişik aksesuar ve objeler kullanarak yapılır. Tabi ki evin ve eşyaların tamamını da değiştirmek mümkündür. Ama bu söylediğimiz öyle her zaman olacak bir şey değil maliyeti oldukça yüksektir. Bu nedenle küçük ip uçları  yapacağınız değişikle mekanınızı yenilemenize ve tazelemenize yardımcı olacaktır. Örneğin evinizin tüm duvarları aynı renk ise bir duvarını farklı bir renge boyayabilirsiniz. Evinizin perdeleri eskimiş ve modası geçmişse kendiniz kumaş alarak istediğiniz modelde perdeler dikip evinizde farklı bir konsept yaratabilirsiniz. Eğer koltuklarınız eskimiş ise ve değiştiremeyecek durumda isek yeni koltuk örtüsü diktirebilir veya döşemelerini değiştirebilirsiniz. Evinize hoş bir hava katmak için renkli kumaşlardan puf veya yer minderi dikerek evinizde canlılık yaratabilirsiniz.

Evinize çeşitli aksesuar ve objeler alarak evinizde gözle görülebilir bir değişiklik yapmış olursunuz. Az maliyetle çok iş yaparak evinizi istediğiniz gibi dizayn etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.