2011 YILI YATAK ODASI DEKORASYONU

2011 yılına yaklaştığımız şu aylarda  birçok firma şimdiden 2011 yılı için yatak odası dekorasyonu için çeşitli ve değişik modelleriyle yeni sezona hazırdır. 2011 yılı yatak odası dekorasyonu için sadelikten öte şık ve modern çizgiler taşımaktadır. 2011 yılında yatak odası dekorasyonunun tasarımcıları i şıklığın yanı sıra modernliğe ve modern çağın gereksinimine uygun  modellere yer vermektedir. Yatak odası dekorasyonu için 2011 yılı zerafetin ve şıklığın yılı olacaktır. Yatak odası dekorasyonunda firmalar öncelikle rahatlığa ve konfora uygun mobilyalar üretmektedirler. Yatak odası dekorasyonunda firmalar evinize en uygun modelleri tasarlayarak sizin istediğiniz standartlarda yatak odası dizayn etmektedirler. 2011 yılına özel olarak tasarlanmış yatak odası mobilyalarıyla son derece modern bir çizgi yakalamış olursunuz.

YATAK ODALARI İÇİN ÖNERİLER

Yatak odaları insanların en önemli, kendilerine ait özel mekanlarıdır. Yatak odamız bizi dinlendirir ve bizi ertesi güne hazırlar. Yatak odalarımızın da belli bir standartta düzenlenmesi gerekir. Bunun için yapılması gereken belli başlı kurallar mevcuttur. İlk olarak kapıdan girdiğimizde yatağımız ve yatak başlımız bize bakmalıdır. Sağ ve sol taraflarına komedin konulması gerekmektedir. Hemen karşı tarafına bir makyaj masası ya da bir televizyon masası koyabilirsiniz. Yatak odasına fazla televizyon koymamalıyız. Bu çok önerilen bir alternatif değildir. Yine dolaplarımızı da güneş ışığını engelleyemeyecek şekilde yerleştirmeliyiz.

Yatak odamızda diğer gereken eşyalardan biri ise sandık şeklinde puf veya sırt kısmı askılık şeklinde sandalye olabilir. Birde şifonyer dediğimiz çekmeceli dolaplarımız ve beklide tüm bunların yanı sıra çok daha farklı şekilde bir dinlenme koltuğu olabilir. Bunlar yatak odamızın büyüklüğü ayda küçüklüğüne göre değişecektir. Küçük yatak odaları için bunarla gerek yoktur. Unutmayınız hayatınızı renklendirmek istiyorsanız önce yatak odanızı en iyi şekilde dekora etmelisiniz.