Cam Şişelerden Dekoratif Vazolar

Evdeki cam şişe ve kavanozları koyacak yer bulamıyor ve atmayı planlıyorsanız bir kez daha düşünün deriz. İşte size ilham verici bir dekorasyon fikri. Cam şişeleri kullanarak yapacağınız bu dekor gerçekten hoş ve romantik görünüyor. İçine koyacağınız çiçekler konusunda da endişeliyseniz de artık her yerde karşımıza çıkan o canlı görünümlü çiçeklerden edinebilirsiniz.

Cam şişeleri kandil olarak da kullanmak mümkün. İçine çiçek koymak zorunda da değilsiniz. Çeşitli ebatlarda ve renklerde cam şişeler sadece yan yana geldiğinde bile hoş bir görünüm elde edebiliyor. Bir konsolun üzerinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Renkli şişeler genellikle elimize kolay geçenlerden değil maalesef. Ama herhangi bir ev aksesuarı mağazasından temin edip, evdeki şişelerle kombinleyebilirsiniz.
Bu fikir gerçekten ilham verici! Havalar gala güzelken teras ya da balkonunuz için de uygulayın deriz. Yanında mumlar da kullandığınız zaman camın ve ışığın büyülü havasını seveceksiniz.

 

 

 

DEKORASYONUN VAZGEÇİLMEZ PARÇASI VAZOLAR

Vazo içine değişik renk renk koyabileceğimiz çiçekleri dekore eder.vazo evimizin ışıltısını yansıtan bir dekor ürünüdür.
 
Daha profesyonel  iç dekorasyonlar için rengarenk solmayan füzyon cam vazolar  evleri ayrı bir güzel göstermesini sağlar. Birbirinden güzel değişik tasarlanmış vazolar boncuk boyama taş gibi aksesuarlarla canlandırılan camlar dekorasyonun bir parçasıdır.
 
Ahşap vazolar hem görsellik açısından şık ve modern hem kullanış açısından kırılması zor dayanıklı vazolar. Evinizin dekorasyonuna ayrı bir hava katacaktır. İsterseniz rengarenk çiçeklerle donatın isterseniz de tek başına kullanın  seramik cam porselen ve daha bir çok malzeme şekle giriyor. Heykelsi görünümlü vazolar eğlenceli çılgın vazolar arasında ev dekorasyonunda ayrı bir tarz oluşturacaktır evlerinize