DUVARLARDA STİCKER DEKORASYONU

Duvar stickerları günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Duvar stickerları evimize canlılık ve  hareketliliğin yanı sıra mekan hoş bir hava katmaktadır. Duvar stickerları   geniş ve bol çeşide sahiptir. Bu nedenle istediğiniz figürle de sticker bulmanız mümkündür. Duvarlarımızda hayvan, insan, çiçek ve  dairesel figürlü  stickerlar ile hoş bir görüntü sağlamaktadır. Tabi ki biz büyüklerin yanı sıra küçük çocuklar için de canlı ve cıvıl, cıvıl stickerlar yer almaktadır. Evinizde  küçük  bir değişiklik yapmak istiyorsanız. Stickerlar sizin için bulunmaz bir fırsat. Üstelik uygulaması da çok kolaydır. Duvar stickerları ev dekorasyonu için şahane bir fikirle hem şık hem de modern bir görünüm sağlamaktadır. Duvar stickerlarını  yalnızca evinizde değil ofisinizde, büronuzda da rahatça kullanabilirsiniz.

DUVAR DEKORLARI YARATIRKEN

Duvar dekorasyonunda birkaç püf noktasına dikkat ederek bu işin üstesinden gelmeniz mümkündür. Çerçeve içinde asacağınız aksesuarların ne olduğundan çok, neyi nerede sergilediğiniz önemlidir. Örneğin, çok eskilerden kalma değerli tabloların yanına bir poster asarsanız eğer tabloların bütün değerini yok etmiş olurusunuz. Bu tarz tabloları salonumuzun en büyük kanepesini ortalayarak duvara asıp, tablonun daha güzel ve modern bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda kendi zevkinizi de göz ardı etmeden istediğiniz tabloları ya da yaşam tarzınızı en iyi temsil eden tabloları alarak evinize daha şık bir görünüm katabilirsiniz. Hatta kendi ailenizin fotoğraflarını da isterseniz siyah beyaz isterseniz renkli bir şekilde çerçeveletip duvara monte edebilirsiniz. Böylece bulunduğunuz ortam daha keyifli olacaktır.

Duvar dekorasyonunda karar verdiğiniz çerçeveler ve tablolar duvarın en tepesine asla asılmamalıdır. Yemek odasının bulunduğu alana resim asmak isterseniz, büyüklü küçüklü tablolar tercih etmelisiniz böylelikle daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Duvar dekorasyonunda duvarınıza asacağınız tabloların krom kaplamalı olması, bulunduğunuz ortama daha şık bir hava katacaktır.

Mutfak bölümünde ise duvarlarınızda çiçekli tablolar veya meyveli tablolar kullanarak burada değişik bir hava yaratabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda bir şeyin altını çizmek lazım, artık tüm Dünya’da ve Türkiye’de de klasikleşmiş renklerin yerine daha canlı ve cıvıl cıvıl renkler kullanılmaktadır. Yeni trend renkleri olan Venedik sarısı ve lila tonları adeta bütün evleri büyülemektedir. Duvar dekorasyonunda bu yıl çiçek şeklindeki stickerler çok revaçta olup evlerimize oldukça şık bir hava kazandırmaktadır.