Dergilik mi Raf mı?

Bir Robert Bronwasser tasarımı olan bu raflar işlevselliği ile çok eğlenceli. İster dergilik olarak ister raf olarak kullanılabiliyorsunuz. Aynı zamanda yatay ve dikey konumda, üst üste ya da yan yana da kullanabiliyor. Canınız sıkıldıkça yerini değiştrimeniz mümkün kısacası. Hatta sehpa olarak bile kullanmak mümkün. Tek başına yaşayan bir bekar için de oldukça keyifli bir ev eşyası olmaz mıydı? Öğrencilik yıllarında böyle eşyalara çok ihtiyaç duyarız. Minimal, modern ve sıradışı stilde bir eve sahipseniz çok yakışacağı kesin.
 Plastik ve köpük malzemeden üretilmiş bu raf sistemi aynı zamanda da depolamaya yarıyor. Yatay olarak bekletilmesi ve saklanması gereken şarap şişeleriniz için de güzel bir çözüm olmaz mı? Fiyatı da 53,59 Euro imiş. Biraz pahalı olsa da en kısa zamanda Türkiye’de görmek istediğimiz tasarımlardan. Üretimi çok da zor olmayan bu raf mı dergilik mi yoksa sehpa mı karar veremediğimiz tasarımı bizim tasarımcılarımız da üretebilir. Ne dersiniz?

AYARLANABİLİR ORTA SEHPA

 

                                                                                                                                                                                                                                                               Ayarlanabilir orta sehpalar modernliği ve şıklığın temsil ettiği kadarda ergonomik ve fonksiyonel özelliğe sahip olarak tasarlanmıştır. Oturma odalarınız ve salonlarınız için tercih edeceğiniz ayarlanabilir orta sehpalar aynı zamanda da masa görevi de yapabilmektedir. Ayarlanabilir orta sehpa çelik gövdesi ve üzerindeki cam ile son derce estetik bir görünüm sağlamaktadır. Farklı renk ve modelleriyle sizde evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir orta sehpalar yeni trendeler arasında yer almaktadır. Ayarlanabilir orta sehpalar hayatımızı oldukça kolaylaştıracaktır. Ayarlanabilir orta sehpalar ile hayatınıza ve yaşam alanınıza renk katabilirsiniz.

MASA OLABİLEN SEHPA TASARIMLARI

Görünüşte sehpa olarak tasarlanmıştır. Fakat sehpanın kenarlarından açıldığında ise kocaman altı kişilik masa olmaktadır. Sehpanın içerisindeki özel mekanizma sayesinde fonksiyonel bir mobilya modeli oluşturmaktadır. Ergonomik ve çok işlevsel masadan sehpa olabilen bir modeldir. Evleri küçük olan kişiler tarafından günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Oturma salonlarımız için hem masa hem sehpa bulundurmak yerine çok işlevselli mobilyaları tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem alan bakımından rahat edersiniz hem de yerden tasarruf etmiş olursunuz. Aynı zamanda hem masa hem de sehpa almamış olursunuz. Tek bir mobilyayla hem sehpa hem de masa sahibi olmuş olursunuz.