SALLANAN SANDALYE

Sallanan sandalye günümüzde fazla tercih edilen mobilyalar arasında yer almamaktadır. Fakat belli bir yaşa gelmiş insanların daha çok tercih ettiği bir üründür. Sallanan sandalyeler rahatına ve farklılık arayan insanlar için dizayn edilmiş bir üründür. Sallanan sandalyenin çok eskilere dayana bir mazisi vardır. Eskilerden bu günümüze gelene kadar farklı ve değişik malzemelerden tasarlanmıştır. Çok önceleri ahşap malzemelerden üretilmektedir. Fakat şimdilerde plastik yada farklı materyallerden üretilmektedir. Sallanan sandalyeler hem rahat hem de portatif bir yapıya sahiptir. Sallanan sandalyeye oturan bir daha kalkmak istenmeyecektir. Nostaljik bir görünüm arayanlar için tavsiyemiz ahşap ve ferforjeden tasarlanmış sandalyeleri tercih edebilirler.

BAHÇE VE BALKONLAR İÇİN MASA DEKORASYONU

Masalar günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız eşyalar arasında yer almaktadır. Günümüzde masalara fazla önem verilmese de masalar oldukça kullanışlı yapıda dizayn edilmiş eşyalar arasında yer almaktadır. 

 

Evlerimiz için her zaman en güzelini ve en kullanışlı eşyalar tercih etmeliyiz. Bahçe ve balkonlarımızda tercih edeceğimiz masalar ve sandalyeler şıklıklarının yanı sıra rahatlıkları çok önemlidir. Bu nedenle  nitelikli eşyalar tercih edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle masa seçimi yaparken kullanışlı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bahçeye konulan masalar bahçede piknik hava yaratması için bahçeye en uygun masa ve sandalyeler tercih edilmelidir. Ayrıca  dinlenmek ve oturmak için tamamen keyif verici bir rahatlık sağlamaktadır. Balkonlarınız için tercih edeceğiniz masa ve sandalyeler her zaman ve özellikle yaz aylarında akşamları çay içip ve keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacaktır. Her kesime ve her zevke göre bahçe ve balkon masaları siz kullanıcılara sunulmaktadır.

DEKORASYONDA SANDALYE MODASI

Evlerimizin, iş yerlerimizin, cafe ve restoranlarımızın vazgeçilmezi sandalyelerimizin de bir modası var. Sön dönemde evlerde deri sandalyelerin revaçta olduğu görülmektedir. Bu sebepten dolayı evlerinizde mekanlarınıza uygun deri sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Yine sıra dışı tasarımlara sahip ev sandalyeleri de oldukça ilgi görmekte. Değişikliği seviyorsanız sizde bu sıra dışı tasarımlardan tercih edebilersiniz.

Bunun dışında yine mekanların stiline uygun ahşap sandalyelerde kullanılabilir. Özellikle doğal görünümlü Fransız tarzı ev dekorlarında kullanılabilir. Özellikle Fransız tarzı mutfakların ahşap masa ve sandalye kombinasyonları oldukça hoş bir görünüme sahip olmaktadır.

Yine klasik bir tarzı seviyorsanız ve bu tarzda dekorlara sahipseniz o zaman nostaljiyi yansıtan ve klasik kumaşlar ile kaplanmış ve ahşap oymacılığı da kullanılmış sandalyeleri tercih edebilirsiniz.

Tüm bunların dışında modern tarzı benimsediniz mekanlarınızda metal ışıltısına yer vermeniz mümkündür. Yine etkileyici ve değişik tasarımların kullanıldığı bu metal sandalyelerde mekanlarınıza ayrı bir şıklık katabilir