Dergilik mi Raf mı?

Bir Robert Bronwasser tasarımı olan bu raflar işlevselliği ile çok eğlenceli. İster dergilik olarak ister raf olarak kullanılabiliyorsunuz. Aynı zamanda yatay ve dikey konumda, üst üste ya da yan yana da kullanabiliyor. Canınız sıkıldıkça yerini değiştrimeniz mümkün kısacası. Hatta sehpa olarak bile kullanmak mümkün. Tek başına yaşayan bir bekar için de oldukça keyifli bir ev eşyası olmaz mıydı? Öğrencilik yıllarında böyle eşyalara çok ihtiyaç duyarız. Minimal, modern ve sıradışı stilde bir eve sahipseniz çok yakışacağı kesin.
 Plastik ve köpük malzemeden üretilmiş bu raf sistemi aynı zamanda da depolamaya yarıyor. Yatay olarak bekletilmesi ve saklanması gereken şarap şişeleriniz için de güzel bir çözüm olmaz mı? Fiyatı da 53,59 Euro imiş. Biraz pahalı olsa da en kısa zamanda Türkiye’de görmek istediğimiz tasarımlardan. Üretimi çok da zor olmayan bu raf mı dergilik mi yoksa sehpa mı karar veremediğimiz tasarımı bizim tasarımcılarımız da üretebilir. Ne dersiniz?

YATAK BAŞUCU RAFLARI

                        

 Yatak başucu rafları sistem olarak öylesine hoş ve akılcı olarak tasarlanmış yatak odaları için son derece kullanışlı raf modelleridir. Yatak odaları için Z şeklinde tasarlanmış raflar oldukça kullanışlı ve estetik açıdan da son derece modern görünmektedir. Modern yapılı yatak başucu rafları dekorasyon adına siz tüketicilere bir şeyler kazandırmaktadır. Unutmamız gereken bir şey vardır ki yatak başucu rafları müthiş bir dizayndır. Son derece değişik modelleriyle siz tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Her bütçeye ve her zevke göre yatak başucu rafları bulunmaktadır. Siz tüketiciler için düşünülmüş çok ince bir konsepttir.

DEKORLARDA RAFLAR

Dekoratif raf dekorasyonu evimizin olmazsa olmazlarındandır. Tabii ki raf dekorasyonu kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Dekoratif rafları ister aksesuarlarınızı koymak için isterseniz de  çeşitli eşya veya objeleri koymak için duvarlarınıza monte edebilirsiniz. Montajı oldukça kolay ve pratiktir. Farklı renklerde ve modellerde üretilen dekoratif raflar son dönemde oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca bu dekoratif raflar simetrik modelleriyle de bulunduğunuz mekanın dekorasyonuna şık bir hava katmaktadır.

Dekoratif raflar istediğiniz renk seçeneği ve modelleriyle hemen hemen tüm dekorasyon mağazalarında bulabilirsiniz.