Ev Modasına Yön Veren Etro Home

Modanın ilahı Etro, ev modasına da yön vermeye başladı. Etro Home’un muhteşem bir koleksiyonu çıktı karşımıza. Şal desenlerini sevenler için ev tekstilinde yeni bir akım başlayacağının haberini verelim şimdiden. Gimmo Etro’nun evrensel zariflik ilkesinden türettiği , seyahat ve tarihe olan tutkusu ile birleştirdiği çizgiler, geçmişin modernize edilişinden ilhamını alıyor. 1968 yılından bu yana moda dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan Etro, şıklığı, kültürü, aşkı ve zarafeti evlerde de yaşatacak gibi görünüyor.

 

 

 

 

Orijinal ipliklerle üretilen enfes kumaşları zarif desenler ve çarpıcı renkler ile süsleyen Etro, koleksiyonlarında yaratmış olduğu ayrıcalıklı stilin kaynağını bu üretim anlayışına dayandırıyor. “Paisley” desenini 1981 yıllardan itibaren koleksiyonlarında kullanan Etro, oryantal görünümünün yanı sıra günümüzün popüler şal deseninin yaratıcısı olarak bilinir.

 

 

 

 

 

 

Etro markasının bir sembolü haline dönüşen bu desen, ilerleyen yıllarda aksesuar koleksiyonlarının da vazgeçilmez parçaları arasında yerini almıştı. Şal desenli jakar kumaşlar 80lerin unutulmaz stilleri arasında bulunurken, zarafet ve moda tutkusunu evlerinde yaşatmak isteyenlerin tercihi olacağa benziyor.

Çarpıcı desenler ve renklerle geliştirilen Etro Home’un ev aksesuarları koleksiyonları ile geçmişin izlerini evlerinize taşırken, Etro’nun stilini de evinize taşıyor. Sıra geldi en önemli konuya! Etro Home ürünleri, ONR Concept mağazalarında! Moda tutkunları bu koleksiyonu görmeden geçmesin.