TARZ BİR MASA

                                 

 

          Eskilerinizi çöpe atmak yok artık. Çünkü her şeyin kullanıldığı bir zamandayız. Kullandığınızı masanın üzerine bu şekilde kaplamak ilk etapta çok akıllıca gelmeyecek belki ama çıkan sonuç gerçekten harika.

         CD’lerin masanıza zarar vermeyecek endişe etmeyin. Boyama işleminden önce veya sonra CD’lerin ebadında keseceğiniz keçe veya benzeri yumuşak bir malzemeyi CD’lerin alt yüzeyine yapıştırırsanız masanız asla zarar görmez.                            

        Bundan sonrası size kalıyor renklerine karar verin ve boyalı CD’leri birbirine tutturarak masanın üzerine dizin. Çılgın fikirler ve desenlerle modayı takip etmeye devam edin…

ADIM ADIM MASA DÜZENLEME

 

 

Evde ya da iş yerlerimizde masa düzeni kurmak ve bunu sürdürmek bazen imkânsız hale gelebilir. Bunun için bazı adımlardan söz etmek istiyoruz. İşte size tavsiyelerimiz.

  1. Öncelikle masanızın üzerini tamamen boşaltın. Ardından ilk olarak kullandığınızın telefonun yerini belirleyin. Unutmayın kolay ulaşabileceğiniz bir yerde olması önemlidir.
  2. Mutlaka bir not defteri edinin. Sürekli olarak bir şeyleri not almanız gerektiğinde farklı kâğıtlara yazmak yerine bunu not defterine yazmak oluşacak dağınıklığı engelleyecektir.
  3. Planlamalarınız için gerekli olan ajanda ya da takviminizi mutlaka masanın üzerinde bulundurun.
  4. Ofis malzemelerinizi masanın üstü yerine çekmecelerde muhafaza edin.
  5. Dosyalarınız mutlaka sıralanmış şekilde olsun. Eğer değilse bunu mutlaka sağlayın. Bunu yaparken tarih ya da isim sırasını tercih edebilirsiniz.
  6. Bilgisayarınızı nereye koyacağınızı belirleyin. Etrafında fazlalık bulundurmaktan sakının.
  7. Dosyaları düzenlediğiniz gibi içindeki belgeleri de düzenlemeyi unutmayın.
  8. Ve son olarak düzenli bir çalışma ortamı yakalamak için her gün mutlaka 10 dakikanızı buna ayırın. Günlük olarak derlemeler yapmak büyük dağınıkları önleyecek bir önlem olacaktır.

MASA OLABİLEN SEHPA TASARIMLARI

Görünüşte sehpa olarak tasarlanmıştır. Fakat sehpanın kenarlarından açıldığında ise kocaman altı kişilik masa olmaktadır. Sehpanın içerisindeki özel mekanizma sayesinde fonksiyonel bir mobilya modeli oluşturmaktadır. Ergonomik ve çok işlevsel masadan sehpa olabilen bir modeldir. Evleri küçük olan kişiler tarafından günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Oturma salonlarımız için hem masa hem sehpa bulundurmak yerine çok işlevselli mobilyaları tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem alan bakımından rahat edersiniz hem de yerden tasarruf etmiş olursunuz. Aynı zamanda hem masa hem de sehpa almamış olursunuz. Tek bir mobilyayla hem sehpa hem de masa sahibi olmuş olursunuz.

TABURELİ MASA TAKIMI

       

Tabureli masa takımları hayatımızda birçok kolaylıklar yaratmaktadır. Tabureli masa takımları evlerimizin yanı sıra özellikle dış mekânlar için daha uygundur. Dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilecek gayet şık ve rahat mobilyalardır. Kişilerin zevklerine göre ergonomik olarak tasarlanmıştır. İstenilen renk ve modelleriyle tüm üreticilerin zevklerine hitap etmektedir. Evlerimizin dekorasyonunda vazgeçilmez mobilyalar arasında yer alan tabureli masa takımları kendilerini rahat ettirmek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Rahat ve ergonomik yapısıyla herkes tarafından rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılmaktadır. Mekânınızın rengine ve büyüklüne göre özel olarak tasarımcılara istediğiniz örnekleri sipariş edebilirsiniz.

BAHÇE VE BALKONLAR İÇİN MASA DEKORASYONU

Masalar günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız eşyalar arasında yer almaktadır. Günümüzde masalara fazla önem verilmese de masalar oldukça kullanışlı yapıda dizayn edilmiş eşyalar arasında yer almaktadır. 

 

Evlerimiz için her zaman en güzelini ve en kullanışlı eşyalar tercih etmeliyiz. Bahçe ve balkonlarımızda tercih edeceğimiz masalar ve sandalyeler şıklıklarının yanı sıra rahatlıkları çok önemlidir. Bu nedenle  nitelikli eşyalar tercih edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle masa seçimi yaparken kullanışlı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bahçeye konulan masalar bahçede piknik hava yaratması için bahçeye en uygun masa ve sandalyeler tercih edilmelidir. Ayrıca  dinlenmek ve oturmak için tamamen keyif verici bir rahatlık sağlamaktadır. Balkonlarınız için tercih edeceğiniz masa ve sandalyeler her zaman ve özellikle yaz aylarında akşamları çay içip ve keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacaktır. Her kesime ve her zevke göre bahçe ve balkon masaları siz kullanıcılara sunulmaktadır.