KLASİK YATAK ODASI

Klasik tarz yatak odalarında da kendini göstermeye başladı. Modern tarzın yanında özellikle malikanelerde, köşklerde ya da müstakil evlerde klasik yatak odaları özellikle tercih ediliyor.

Kabartmalı, işlemeli, altın yaldızlı ya da gümüş yaldızlı modeller oldukça ilgi görüyor. Başlığı, komedini, gar dolabı ve diğer aksesuarlarıyla tam bir bütün olan bu modeller genelde toprak rengi ya da bej renklerde tercih ediliyor.

Fransız tarzını yansıtan modellerin yanı sıra Türk motiflerinin olduğu modellerde tercih edilmektedir. Ağaç işlemeciliğinin kendini gösterdiği yatak odası takımları ile sizde klasik bir tarzı yaratıp dekore edebilirsiniz.

KLASİK TARZDA EV DEKORASYONU

Klasik tarzda ev dekorasyonu geleneksel aynı zamanda da konforu, rahatlığı ve beğeniyi bir araya getiren bir tarzdır. Klasik tarzda ev dekorasyonu tüm zamanlara meydan okumuş ve bulunduğunuz mekanı sıcak ve gösterişli kılar. Klasik tarzda ev dekorasyonunda saçaklı, püsküllü, nakışlı, el örgüsü gibi örtüler tercih edilmektedir. Bu tarz el işleri tarihi bir atmosfer yaratmaktadır. Klasik tarzı ev dekorasyonunda simetri önemli bir unsurdur. Bu nedenle evinizde tercih ettiğiniz aksesuarların tekli ve çiftli oluşları simetrik bir görünüm sağlamaktadır.