KAPI SÜSLERİ

Evimizi giriş kapılarımızdan süslemeye ne dersiniz? Daha misafirleriniz evinizin kapısından girerken tarzınızı kapılarınızın süslemesinden anlayabilir.

Kapı süsleri özellikle batı ülkelerinde moda iken artık ülkemizde de oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Artık hemen hemen her evin kapısında çeşitli kapı süslerini görmeye başlamaktayız. Genelde çiçek görüntüleri ile süslenmiş çember şeklimdeki kapı süsleri aslında geniş bir yelpazeye sahiptir. Sizde evinizin tarzına ve zevkiniz uygun olan bu ürünlerden birini seçerek kapılarınızı renklendirebilirsiniz.

Üzerinde sevimli bir gülümsemeye sahip olan bebeklerin “HOŞ GELDİNİZ”  yazısı bulunan daha değişik ve renkli kapı süslerinden de tercih edebilirsiniz. Ya da çiçekçiden temin edeceğiniz kuru dallar ve çiçekler ile sizde taze bir kapı süsü yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece taze mevsim çiçekleri kurumuş dallar ve biraz tel.  Tel ile istediğiniz büyüklükte bir çember yapıp bunu yeşil dallarla süsleyip çiçeklerle kombine edebilirsiniz. Kuruduğunda daha da güzel bir sonuç elde etmiş olacaksınız.