KÜÇÜK ÇEKMECELERİN BÜYÜK MUCİZESİ

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Mobilyalarımız yetmiyor artık dimi? Daha fazla eşya ya ihtiyacımız oluyor kalabalıktan kurtulmakta istesek beğendiklerimizi almaktan bir türlü vazgeçemiyoruz

           Kullanışlığıyla kolay olan bir dolap yer kaplamayan küçük çekmeceler bizi bu dertten kurtarıyor mekânınızın her bölümünde ihtiyaç duyacağımız sistemiyle karşımızda. Kendisi küçük olmakla birlikte marifetleriyle de oldukça büyük. Belki biraz boya badana belki biraz da montaj gerektiriyor, ama sonuç bütün uğraşlara değer.

         Hem şık hem kullanışlı küçük çekmeceler dertlerimizden kurtulmanın kolaylığını yaşatıyor bizlere…

DEKORASYONDA ÇEKMECELERİN ÖNEMİ

Çekmeceler hayatımızda olmasa ne olurdu hiç düşündünüz mü? O kadar eşyayı ya da dağınıklığı nereye saklardınız? İşte bu yüzden çekmeceler bizim için çok önemlidir.

Eşyalarınız ve yerleştirmeleri konusunda size birkaç öneride bulunabiliriz. Öncelikle yatak odanızda mobilyalarınızı büyük çekmeceli olarak tercih edebilirsiniz. Böylece yorgan, yastık ve çarşaf gibi eşyalarınız için kolaylıkla saklama yerleri oluşturmuş olursunuz. Yine bir tavsiye daha bu büyük çekmecelerin içine ufak olarak monte edilmiş daha küçük bölmeler sayesinde hem aksesuarlarınızı saklayabilir hem de daha küçük eşyalarınızı dağılmadan muhafaza edebilirsiniz.

Mutfaklara geçtiğimizde ise yine mutfak dolaplarınız geniş ve bol çekmeceli yaptırmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Böylece her zaman mutfak eşyaları ve gereçleri için yeriniz mevcut olur.