BURCUNUZA GÖRE EV DEKORASYONU

Renklerin hayatımız üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu düşünürsek, seçtiğimiz renklerin kişiliğimizi tamamen yansıttığını söyleyebiliriz. On iki ayrı burç, on iki ayrı karakter analizi ve renkleriyle hayatımızda büyük bir önem taşımaktadır.

Koç burcu ev dekorasyonu: Özgürlüklerine çok düşkün olarak bilinen koç burçların ideal renkleri, canlı kırmızı ve turuncudur. Koç burcunun kendini sıcak bir yuvada hissedebilmesi için çok canlı ve ateşli renklere ihtiyacı vardır. Bu nedenle yatak odaları genellikle canlı ve yaşam doludur. Koç burçları çok sıkılgan bir yapıya sahip oldukları için evlerinde çok fazla eşya bulundurmazlar.

Boğa burcu ev dekorasyonu: Boğa burçları genellikle konforlu, dayanıklı, lüks içerisinde ve müzik olan karmaşık olmayan yerlerde yaşamayı tercih etmektedirler. Oturma odaları boğa burçları için evin en can alıcı noktasıdır. Evlerinin dekorasyonunda bahar renklerini tercih ederler. Ahşap mobilyalarla da dekorlarına daha değişik bir tarz yaratırlar. Yengeç burcu ev dekorasyonu: Sıcak ve içten bir burç olan yengeç burcu beyaz, gümüş, menekşe ve inci gibi huzur verici renkleri tercih etmelidirler. Rahatlıklarına düşkün oldukları için yengeç burçları rahat mobilya ve oturma guruplarını tercih etmektedirler. Ayrıca minderlerle kendilerine köşe hazırlayıp otantik bir hava katarlar.

Başak burcu ev dekorasyonu: Düzenli olmak başak burçlarının yaşam biçimleridir. Her şeyin yerli yerinde ve düzenli olması, olmazsa olmazlarındandır. Dolaplar ve raflar başak burçları için vazgeçilmezleri arasındadır. Başak burçları modern ve göz alıcı mobilya ve aksesuarlardan hoşlanırlar.

Terazi burcu ev dekorasyonu: Dengeli bir hayat yaşayan terazi burçları genellikle geniş alanlarda yaşamayı tercih ederler. Egzotik bir ortamda yaşamayı severler ve sıradanlık hiç de terazi burçlarına göre değildir. Terazi burçları; ev dekorasyonlarında geniş oturma gurupları, loş ışık ve saten kumaşlar tercih etmektedirler. Özenle seçilmiş sanatsal objelerle ev dekorlarını tamamlarlar.

Akrep burcu ev dekorasyonu: Gizemli bir yapıya sahip olan akrep burçları ev dekorasyonunda genellikle koyu renkleri tercih ederler. Mobilyalarda ve oturma grupları seçerken siyah ve bordo renklerini tercih ederler. Döşemeliklerde ise brokar ve kadife şehvet uyandıran kumaşları kullanırlar. Yay burcu ev dekorasyonu:

Yay burçları rahat ve konforlarına düşkündürler. Bu yüzden rahat oturma gurupların yanı sıra büyük minderler ve yastıkları da tercih ederler. Evlerinin dekorasyonunda mum ve çeşitli objeler kullanmayı tercih ederler. Fazla eşya bulundurmayı sevmezler.

Oğlak burcu ev dekorasyonu: Oğlak burçları ev dekorasyonunda eğlenceli ve renkli eşyalar tercih ederler. Daha çok ahşap ve deri tarzında mobilyalardan hoşlanırlar. Renk seçimlerinde ise siyah ve griye ağırlık verirler.

Kova burcu ev dekorasyonu: Kova burçları asi bir kişiliğe sahip oldukları için modern ve kullanışlı mobilyaları evleri için dekora ederler. Metalik renge objeleri tercih ederler.