2011 YILINDA OTURMA SALONLARIMIZ NASIL

 

2011 yılında genel olarak oturma salonları için son derece modern oturma grupları ve mobilyalar tasarlanmış ve siz tüketicilerin  beğenisine sunulmuştur. 2011 yılında oldukça sıra dışı, şık mobilya ve oturma guruplarının yanı sıra duvarlarımızda kullanacağımız aksesuar ve objelerde  mekanınızın havasını oldukça  görkemli ve  modern gösterecektir. 2011 yılında mobilya ve oturma gruplarının daha ön plana çıkartılması için halı ve perde seçimleri de mekana uygun tonlar tercih edilmelidir. Evlerimizin salonuna sereceğimiz halıların anti-allerjik ve toz kaldırmayan yapıda olarak tasarlanmış halılar tercih etmeliyiz. Birkaç püf noktaya dikkat ederek oturma salonlarımızda şık ve görkemli bir hava estirebilirsiniz.

2011 SALON ÖNERİLERİ

2011′ de öne çıkan detaylar oldukça çarpıcı. 2011’de iki seçeneğiniz var. Ya beyazlara bürüneceksiniz, ya da çarpıcı renkler kullanacaksınız salonlarınızda.

Mobilya, duvar, halı ve aksesuar uyumalrına kesinlikle dikkat etmelisiniz. bütünlük 2011’de de kendini göstermeye devam ediyor çünkü. Salonalrınızın adete kendi içinde bir uyuma ve komposizyona sahip olması gerekir.

Dediğimiz gibi ya tamamen beyaz mobilya ve renklere yöneleceksiniz, ya da cıvıl cıvıl canlı renkler ile salonlarınızı bezeyeceksiniz.