En sıcak 7 kafe dekorasyonu önerisi

kafe-dekorasyon Doğallıktan hoşlanıyorsanız ve kafenizin her noktasında size ait bir şeyler olsun, her yerinde emeğiniz olsunistiyorsanız kafede kullanılacak bütün örtüleri kendi ellerinizle yapabilirsiniz. Hem misafirlerinize evde olma hissi verir hem de onlara güven duygusunu hissettirir.

kafe-bahce-dekorasyon

Kafeniz kapalı bir alanda olsa da konuklarınıza bahçe içinde ferah bir yerdeymiş gibi hissetmelerini istiyorsanız ve henüz kafenizin yerini de belirlemediyseniz öncelikle yüksek tavanlı bir mekan seçmenizi öneriyoruz(Kolay olmadığının farkındayız.). Ama zaten kafenizde bu tarz bir değişikliğe gidemiyorsanız o zaman duvarlarda doğal taş kullanın ve böceklenmeyeceğini garanti etmek koşuluyla ve rahatsız edici olmayan boyutlarda kafenizin her yerinde sarmaşıklar olsun, böylece müşterileriniz bahçe ortamında hissedeceklerdir.

kafe-dekorasyon

Yukardan sarkıtılmış o lambalar 80’ler ve 90’lardaki sokak düğünlerini hatırlatıyor olabilir ki çok da güzellerdir, şık bir kafede dekorasyonunuzu renklendirmek için hem sıcak hem de yaratıcı bir fikir olabilir. Kaldı ki artık lambalar o kadar estetik ki varlıkları bile bulundukları ortamı aydınlatmaya yetebiliyor.

kafe-dekor

Misafirleriniz arasında minik dostlarınızın sıklıkta olacağını düşünüyorsanız yani aslında bir tür aileye hitap eden bir kafe iseniz küçük dostlarınızın konforunu düşünmenizde fayda var deriz. Renkli bir dekorasyon onların daha çok ilgisini çeker.

kafe-dekorlariKafe bar tadında bir dekorasyon düşünüyorsanız, bar kısmında konuklarınızın dikkatini çekecek ayrıntıları unutmayın.

kafe-dekoru

Konuklarınızın atıştırmaktan hoşlandıklarına eminseniz, atıştırmalıkların onların görebileceği ve hemen uzanabilecekleri bi konseptte olmalarına özen gösterin.

cafedekor3Siz ve müşterileriniz doğallıktan hoşlanıyorsanız metal ve plastik malzemeler yerine ahşap ve doğal taşları kullanarak daha içten ve samimi bir ortam yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.