EN ÇOK YAPILAN DEKORASYON HATALARI

Ülkemizde yapılan hatalarından en büyüğü, yapılacak dekorasyonu ucuza getirmeye çalışmaktır. Bu yaklaşım kişileri büyük hatalara yönelttiği gibi, işin sonucunda yapılan dekorasyondan da memnun kalınmamaktadır. Dolayısıyla harcanan zaman ve para boşuna gitmektedir.

Eğer evinizin herhangi bir köşesini yeniden dekore etmek istiyorsanız, tavsiyemiz kesinlikle bu konuda bilgi sahibi bir uzmandan yardım istemenizdir. İşin uzmanından yardım istediğinizde, karşınızdaki kişi sizin bütçeniz dahilinde size çok iyi sonuçlar sunabilir. Böylece hem tarzınıza uygun bir dekora sahip olursunuz hem de paranız ve zamanınız boşuna yok olup gitmez.

Yapılan diğer  hatalardan biride belli bir tarzı belirlemek yerine, birkaç tarzı birden uygulamaya çalışmaktır. Yani hem klasik bir tarz isterken, hem de modern tarza özgü öğeleri de kullanmayı istemek yapılabilecek yanlışlar arasındadır. Bu şekilde bir yol izlemeniz sizi iyi bir sonuca ulaştırmaktan ziyade, tarz karmaşası ve göz yoruculuğu yaratır. Bunun sonucu evinize girdiğiniz vakit bırakın dinlenmeyi aksine yorgun hissetmenizi sağlayan bir durum ortaya çıkar.  Bu tarz şikayetler yaşamamanız için mutlaka bir uzmandan yardım almanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.