DUVAR KAGITLARIYLA DEKORASYON

 
Çocuk odaları solanlar antreler banyo ya da mutfak her türlü istenildiği gibi kendi zevkinize göre duvar kâğıtlarıyla duvarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Çocukların odalarına sevdiği çizgi film kahramanlarını duvar kâğıtlarıyla odalarında yaşatmaya fırsat tanımaya ne dersiniz? Eminiz onlarda bundan çok mutlu olacaklar. Oturma odalarına çiçeklerle bezeyebilirsiniz. Sade tonlarda açık ve pastel renklerle dünyanızı renklendirmeye duvarlardan başlayabilirsiniz.
Desen konusunda bol miktarda seçenek bulunan duvar kâğıtlarınızı seçerken kalitelisine kullanışlığına ve neme dayanıklı olup olmadığına mutlaka dikkat edin.
 
Banyolara hayvan figürleriyle bezeli duvar kâğıtları tercih edebilirsiniz. Mutfaktalar da meyve figürleri ya da tencere tava desenli kâğıtları kullanarak süsleyebileceğiniz gibi daha canlı bir dekora ulaşmak isterseniz de çiçek desenli duvar kâğıtlarını kullanabilirsiniz. Bunların dışında daha akla gelebilecek binlerce seçenek bulmanızda mümkün. Size düşen sadece karar vermek. Sonrasında evlerinizin nasılda sıra dışı duvarlara sahip olacağına şahit olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.