DUVAR DEKORLARI YARATIRKEN

Duvar dekorasyonunda birkaç püf noktasına dikkat ederek bu işin üstesinden gelmeniz mümkündür. Çerçeve içinde asacağınız aksesuarların ne olduğundan çok, neyi nerede sergilediğiniz önemlidir. Örneğin, çok eskilerden kalma değerli tabloların yanına bir poster asarsanız eğer tabloların bütün değerini yok etmiş olurusunuz. Bu tarz tabloları salonumuzun en büyük kanepesini ortalayarak duvara asıp, tablonun daha güzel ve modern bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda kendi zevkinizi de göz ardı etmeden istediğiniz tabloları ya da yaşam tarzınızı en iyi temsil eden tabloları alarak evinize daha şık bir görünüm katabilirsiniz. Hatta kendi ailenizin fotoğraflarını da isterseniz siyah beyaz isterseniz renkli bir şekilde çerçeveletip duvara monte edebilirsiniz. Böylece bulunduğunuz ortam daha keyifli olacaktır.

Duvar dekorasyonunda karar verdiğiniz çerçeveler ve tablolar duvarın en tepesine asla asılmamalıdır. Yemek odasının bulunduğu alana resim asmak isterseniz, büyüklü küçüklü tablolar tercih etmelisiniz böylelikle daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Duvar dekorasyonunda duvarınıza asacağınız tabloların krom kaplamalı olması, bulunduğunuz ortama daha şık bir hava katacaktır.

Mutfak bölümünde ise duvarlarınızda çiçekli tablolar veya meyveli tablolar kullanarak burada değişik bir hava yaratabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda bir şeyin altını çizmek lazım, artık tüm Dünya’da ve Türkiye’de de klasikleşmiş renklerin yerine daha canlı ve cıvıl cıvıl renkler kullanılmaktadır. Yeni trend renkleri olan Venedik sarısı ve lila tonları adeta bütün evleri büyülemektedir. Duvar dekorasyonunda bu yıl çiçek şeklindeki stickerler çok revaçta olup evlerimize oldukça şık bir hava kazandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.