DEKORATİF SİNEKLİKLER

Yaz ayarlında özellikle şikayetçi olunan sinekler için hem dekoratif hem de güzel bir çözüm sinekliklerdir. Evinizdeki her boyutta olan kapıların ya da pencerelerin dış tarafında rahatlıkla kullanılabilir. Sineklik sistemlerinin stor, sürmeli ve menteşeli sineklik gibi çeşitleri bulunur. İsteğinize bağlı olarak bunlardan birini kullanabilirsiniz.

Eğer isterseniz bunları evinizin bir dekoratif parçası haline getirmenizde mümkün. Değişik fikirler uygulayarak bunları gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; sinekliklerin üzerine bir ipe dizdiğiniz ufak boncuklardan oluşan uzun süsler hazırlayıp bunları monte ederek değişik bir hava katmanız mümkün olabilir. Ya da değişik renklerdeki boyalar ile birtakım figürler çizip boyayabilirisiniz. Artık gerisi hayal gücünüze kalmış.

Sineklikler kullanım açısından birtakım zorluklar yaratsa da insan sağlığı açısından oldukça önemli bir sistemdir. Her türlü böceği ve sineği pencerenizden ve kapınızdan içeri almayacağı gibi tozların da evinize girmesine engel olur. Sineklik sistemleri genellikle yaz aylarında kullanılır. Sineklik sistemlerinin sökülmesi ve takılması oldukça kolay ve basittir. Bu yüzden kesinlikle tereddüt etmeyiniz. Düz halinden rahatsızsanız değişik fikirler üreterek onları süsleyebilir ve daha dekoratif hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.