DEKORATİF ÖNERİLER

 

Evinizin dekorasyonunda değişikliğe önce mutfaktan başlayabilirsiniz. Öncelikle mutfak dolaplarınızın altına uzunlu kısalı metal askılar monte edebilirsiniz. Gelişi güzel monte ettiğiniz askılara fırın eldiveni, el bezlerini ve farklı aksesuarlarınız için farklı bir konsept yaratabilirsiniz.

Oturma odanızda farklılık yaratmak için ise çeşitli hayvan figürlü biblolarla  etnik bir tarz yarabilirsiniz. Dekorasyonunuzun çekici ve hoş bir görünüm kazanmasını istiyorsanız beyaz porselenden tasarlanmış heykellerde kullanabilirsiniz. Ayrıca kristal biblo ve çeşitli ebatlarda dizayn edilmiş aynalarla farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yatak odanızda farklılık yaratmak için ise fazla bir değişikliğe gerek yok. Çünkü yatak odanıza küçük bir dokunuşla farklılık yaratmak mümkündür. Yatak odanızın nevresimlerini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Pastel tonlarında seçeceğiniz farklı desenlerle süslü nevresim takımları mekana da hoş bir hava yaratacaktır. Duvarlarınızda farklı bir konsept yaratmak istiyorsanız ise dekorasyonunuza uygun olarak tasarlanmış sticker desenleri uygulayarak şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.