DEKORASYONDA MAKYAJ ETKİSİ

 2011 yılında dikkati çeken yeni bir dekorasyon anlayışı hâkim olacak gibi görünüyor. Ne mi? Tabi ki makyaj etkisi. Peki, makyaj etkisi nasıl yaratılır? Gelin beraber inceleyelim.

Bildiğiniz gibi makyaj da aslında 3 renk tarzı yaygındır. Toprak tonları, pastel tonlar ve uçuk renkler. Sizde evlerinizi bu makyaj renklerinden esinlenerek dekore etmeyi deneyebilirsiniz. Toprak tonları denilince akla kremler doreler ve kahvenin bütün tonları gelmektedir. Sizde bu tonları kullanarak bu etkiyi evlerinizde yaratabilirsiniz. Kanepelerinizden tutunda çaydanlıklarınıza kadar toprak tonlarınızı kullanmanız hoş bir tarza imza atmanızı sağlayacaktır.

Pastel tonlar makyajda doğallığı yakalamak isteyenlerin tercihidir aslında abartıdan uzak doğayı simgeleyen renklerle güzelliklerine güzellik katmak isteyenler bayanların tercihidir. Evlernizde de bu etkiyi uygulamayı istemez misiniz? Cevabınız evet ise, doğadan ilham alan pastel renklerle evlerinizi bezemeye hemen başlayabilirsiniz.

Ve son olarak çılgın ve uçuk kaçık renkler ile tarzlarını yansıtan bayanlardansanız eğer, bunu evinizde de uygulamanız son derece mümkündür. Fuşyalar, uçuk sarılar, uçuk yeşiller vb. renkler kullanarak sizde makyajda yansıttığınız genç ve uçuk tarzınızı evinizde de belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.