DAR MUTFAKLARA MASA ÇÖZÜMLERİ

Sabah kahvaltılarınızı mutfağınız da yapmak kadar güzel bir duygu yoktur beklide, fakat bunun için güzel bir mutfak masasına ihtiyacınız vardır. Mutfak masaları aslında güzel detaylardır fakat eğer mutfağınız dar ise bu sizin için problem oluşturabilir. Ancak gelişen trendler ve çözümler sayesinde, artık küçük mutfaklar içinde pratik çözümler sunulmaktadır.

Öncelikle bahsetmek istediğimiz katlanabilir mutfak masalarıdır. Portatif oldukları için tercih edilebilirler. İkinci önerimiz ise portatif masaları katlamaktan sıkılanlar için. Bunlar mutfağınızdaki duvarınıza monte edilen ve ayakları bulunmayan masalardır. Ayrıca yemekleriniz yedikten sonra kolayca duvarınıza yerleştirebilirsiniz. Son olarak ise bahsedebileceğimiz pratik masalar çekmecelerin içine gizlenen ve çekmece şeklinde çekilerek kullanıma hazır hale getirilen masalardır. Bunlarda dar mutfaklarda oldukça kullanışlıdırlar. Son zamanlarda dar mutfak içlerinde fazlaca rastladığımız bu dizaynlar, son derece şık ve kullanımı rahat masalardır.

Eğer sizinde dar ve küçük mutfağınız varsa yukarıda sıraladığımız seçeneklerden birini kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece sizde mutfağınızda kahvaltılarınızı ya da öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

“DAR MUTFAKLARA MASA ÇÖZÜMLERİ” için bir yorum

  1. MERHABALAR GÖRÜNTÜDE TAM ARATIĞIM TARZDA BİR MASA DAHA AYRINTILI FOTOĞRALARINI GÖRMEK VE FİYATININ NE KADAR OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM. AYRICA ALMAK İSTERSEK NERDEN ULAŞABİLİRİZ. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.