ÇOK AMAÇLI BEBEK BEŞİKLERİ

Bebek odası eşyası içerisinde en çok gerekli ve olması gereken ürün bebek beşiğidir. Bebekler uyuyarak büyüdüğü için en iyi şekilde gelişmesini sağlamak için konforlu uzun ömürlü kullanımı rahat kolay ve sağlıklı beşikler tercih edilir.
 
hem bebekleri mutlu edecek hem de sizi sevindirecek. İster beşik isterseniz oturabilir koltuk isterseniz yatak olarak kullanabilirsiniz. 0 yaş gurubunda 12 yaş gurubuna kadar kullanabilir bir mobilyadır.

Bebek odası takımları içerisinde günümüzde büyük bir değişiklik meydana getirilip daha lüks modern şık görünümlü mobilyalar, cıvıl cıvıl görünümlü iç açıcı göz doldurucu ferah tonların kullanıldığı bebek beşikleri erkekler prens modeller sunuluyor. Kızlarımıza prenses modeller sunuyoruz ince ince düşünüp üretiliyor. Kızlarımıza tüllerden süsleyerek üretilen beşikler son dönemde çok moda olmaya başlayan balkabağı beşikleridir.
Erkeklere mavi yeşil sarı tonlarda süslenmiş beşikler, müzikli oyuncaklarla renk veriliyor ve raylı çekmeceler ile korumalı yataklar üretiliyor.

“ÇOK AMAÇLI BEBEK BEŞİKLERİ” için bir yorum

  1. merhaba,
    Fotoğraftaki ürünün üretimi devam etmekte midir?
    Üretilmekte ya da elinizde mevcut ise fiyatı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.