ÇOCUK ODALARI İÇİN ÖNERİLER

Evlerimizin neşe kaynakları çocuklarımızın odaları da en az diğer odalar kadar değerlidir. Onların dünyalarının bir parçası olan odalarını dekore ederken onların isteklerini ve modayı da takip etmek gerekir. Çocuk odasına mobilya alırken artık tercihleri çocuklar yapıyorlar. Her renk olabilir fark etmez ancak, fonksiyonlara göre dağılımı çok iyi dengede tutmamız önemlidir.

Çalışma ortamında çok fazla renk olması çocuğumuzun dikkatini ve çalışmasını bozabilir bu yüzden çok fazla renkli olmamasına dikkat edilmelidir. Renk ayarlamasını çok iyi ayarlamak gerekmektedir. Çocuğumuz odasında uyurken de çok fazla idealı renkleri dikkatli ve yerli yerinde kullanmamız gereklidir. Onun uykusuna etki edecek kombinelerden kaçınılmalıdır.

Bunun dışında geri kalan her şeyi çocuklarımız seçiyor. Ne istediklerini de çok iyi biliyorlar. Bu yüzden çocuklarınız ile birlikte onların isteği doğrultusunda fakat yukarıdaki detayları da göz önünde bulundurarak afacanların dünyası olan odalarını dekore edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.