BİR MASAYI ÜÇ ŞEKİLDE NASIL KULLALANIRSINIZ?

 

Çok sevdiğiniz ya da beğenerek aldığınız masanız artık kullanım dışımı kalıyor? Onu nasıl değerlendireceğinizi bilemez halde misiniz? O zaman size yardımcı olalım.

  1. Kullanım

 

Salonlarınızda atıl halde duran bir köşeyi değerlendirmenin en keyifli yolu, küçük bir botanik bahçesi yaratmak olabilir. Bu masanızı renkli saksılar alarak mevsim çiçekleri ile donatabilirsiniz. Bunların yanına şamdanlar ve birkaç çerçeveli fotoğrafta yerleştirmeniz mümkün.

  1. Kullanım

 

Çalışma odanızı yeniden düzenlerken bu masanızı kalem, kâğıt ve dosyalarınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca edineceğiniz katlı ve çekmeceli düzen sağlayıcılar ile düzenli bir şekilde durmasını sağlarsınız.

  1. Kullanım

 

Klasik komodininizden sıkıldıysanız ve yatak odanızda biraz farklı bir hava yaratmak istiyorsanız küçük yemek masanız imdadınıza yetişebilir. Farklı şekillerde çerçeveler, rengârenk suni çiçekler, şık mücevher kutuları ve kitaplarınız ile hoş bir görüntü elde etmiş olursunuz. Romantizm elde etmek istiyorsanız da üzerinde dantel örtüler kullanmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.