BAZA YATAK BAŞI VE YATAKLAR

Evin en özel alanı bizim en gizli dünyamız olan yatak odalarındaki dekoratif unsurlardan biri de yatak başları, yatakları ve bazalardır.  Huzurlu uykuların gerçekleştiği mekanlardır. Kitap okuma anlarına  en büyük destek yerlerdir.  Yatak başları görsel zenginlik sagladıgı kadar yatagı yatak yapan modası hiç geçmeyen her tarz ve zevke uygun  ünlü tasarımcıların ellerinde hayat bulmaktadır.
 
Ne kadar görkemli olursa odanızda o denli harika görünür. Rahatlıgın konforla birleştiği değişik anbiyansıyla yatak odanıza anlam katacak yatak başları tercih edilmektedir.

Yatak bazaları da yatak odanızda çok büyük bir önem taşıyor. Yatak bazaları sayesinde çarşaflarımızı yastıklarımı giysilerimizi ya da gereksiz eşyalarımızı koyarak yer tasarrufu sağlarız. Ferahlıgı yansıtacak yatak bazalarımız tamamen sizlere göre dekore edilebilir. Siz seçin onlar dekore etsinler. Genel olarak seçilen baza kumaş bez kaplamalı ferforje işlemeli v.s gibi alternatifleri mevcuttur.
Uykularınızda sizlere eşlik edecek olacak yatak odanızın dekorasyonunda önemli ahenk taşı olan yatak odanızdaki diger tüm mobilyalarada biçim verecek size bazanın rahatlıgını saglıklı uyku avantajını ayrıca fazla karartılardan kurtaracak yılın son gözdesi sizin için düşünelerek dekore edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.