2011 VE HALILAR

Bir evin olmazsa olmazı halılardır. Halı evi canlı ve ferah bir ortam kılar. Ayrıca sağlık içerir. İşlevsel ya da gösterişli klasik ya da modern yaşam alanları ne tarz dekore edilirse edilsin halı her mekâna değer katıyor. Birbirinden güzel desenleri ve eşsiz dokusuyla sizin için özel tasarlanmış halılar.

Kalitesi desen zenginliği fiyatı Türkiye’deki herkesin bütçesine de uygun halılar üretiliyor.  Eskiden halılar keçi kılından el tezgâhlarıyla dokunurdu. Bu halılar çadır olarak kullanılırdı.

Sonralarda Türklerde göçebe hayatı bitirip sürekli yerleşim yerleri yapılınca halı çeşitleri yün ve ipek olmak üzere 2 ye ayrıldı. Artık halılar ileri teknoloji ürünü olan makineler ile dokunuyor.

Eski dokuma yöntemi tarihe karıştı. Binlerce halı makinesi tek düğümü atlamadan el değmeden tertemiz dokunuyor. Evlerinize sermeye hazır hale getiriyoruz.

2011 dede bu makineler ile sonsuz renk seçeneğinin ve desenin olduğu halılar yerini almaya başladı. Artık 2011 de halılar mekana uygun tonlarda üretiliyor. Eğer oturma odanız siyah ve kırmızı renkleri ile ağırlıklı ise halınızı da bu renklerde seçmelisiniz. Son dönemde bu tarz halılar moda olmaya başladı ve kullanıcılar bu şekilde tercih ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.