DEKORASYONDA SANDALYE MODASI

Evlerimizin, iş yerlerimizin, cafe ve restoranlarımızın vazgeçilmezi sandalyelerimizin de bir modası var. Sön dönemde evlerde deri sandalyelerin revaçta olduğu görülmektedir. Bu sebepten dolayı evlerinizde mekanlarınıza uygun deri sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Yine sıra dışı tasarımlara sahip ev sandalyeleri de oldukça ilgi görmekte. Değişikliği seviyorsanız sizde bu sıra dışı tasarımlardan tercih edebilersiniz.

Bunun dışında yine mekanların stiline uygun ahşap sandalyelerde kullanılabilir. Özellikle doğal görünümlü Fransız tarzı ev dekorlarında kullanılabilir. Özellikle Fransız tarzı mutfakların ahşap masa ve sandalye kombinasyonları oldukça hoş bir görünüme sahip olmaktadır.

Yine klasik bir tarzı seviyorsanız ve bu tarzda dekorlara sahipseniz o zaman nostaljiyi yansıtan ve klasik kumaşlar ile kaplanmış ve ahşap oymacılığı da kullanılmış sandalyeleri tercih edebilirsiniz.

Tüm bunların dışında modern tarzı benimsediniz mekanlarınızda metal ışıltısına yer vermeniz mümkündür. Yine etkileyici ve değişik tasarımların kullanıldığı bu metal sandalyelerde mekanlarınıza ayrı bir şıklık katabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.