EVİMİZDE BAŞYARDIMCIMIZ SEPETLER

 

Sepetler eskiden beri kullanılan önemli eşyalardır aslında. Farkında olmadan bize ne kadarda yardımcı olmaktadırlar. Yeri geldiğinde toparlayıcı ve saklayıcı görevlerini üstlenirler.

Banyolarda yatak odalarında, çocuk odalarında, mutfaklarda, salonlarımızda ve akla gelebilecek her mekânda inanılmaz değişik görevler üstlenirler. Mesela banyolarınızda kirli çamaşırlarımızı saklamak için bize müthiş derece yardımcı olurlar. Estik açıdan güzel olmaları banyolarımızda ki havayı boma<k bir yana katkıda bulunurlar. Mutfaklarımızda ekmek sepeti olarak kullanmaktan tutunda, peçetelik ya da meyve sebze gibi yiyecekleri saklama amaçlı kullanılırlar. Salonlarımızda kitap ve dergilerimiz için ideal birer toparlayıcı haline gelirler. Çocuk odalarımızda çocuklarımızın oyuncaklarını bir arada tutmak için de oldukça kullanışlıdır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra son olarak yatak odalarımızda ütülenecek giysilerimiz için ütülük görevini üstlenmektedir.

Bu kadar işlevsel olan sepetlerin özellikle hasır olanları tercih edilmektedir. Hem dekoratif açıdan hoş durmakta hem de birçok yönden bize yardımcı olmaktadır. İstenilen boyutta ve renkte üretilen bu sepetleri sizde evinizde belirttiğimiz amaçlar için kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.